Palniki przemysłowe Weishaupt

Kompaktowe palniki przemysłowe Weishaupt są rozwiązaniem dedykowanym właścicielom domów jedno- i wielorodzinnych. Idealnie sprawdzają się z kotłami do centralnego ogrzewania, a także dwuobiegowymi – produkującymi również ciepłą wodę użytkową. Kluczem do popularności tych produktów – na świecie zainstalowano ich już ponad 4 miniony – jest ponadprzeciętna efektywność.

Cechę tę palniki przemysłowe Weishaupt zawdzięczają nowoczesnej technologii, którą jest cyfrowe zarządzanie pracą palnika. Zastosowane podzespoły pozwalają na dostarczanie zawsze takiej ilości ciepła, jaka jest aktualnie potrzebna. Na uwagę zasługuje także bardzo niski poziom emisji substancji szkodliwych, zauważany w palnikach przemysłowych Weishaupt, produkowanych w wersji gazowej i olejowej.

Klienci doceniają również automatyzację działania palników, która jest wynikiem nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych. Mikroprocesory stale sterują i nadzorują proces spalania, co zapewnia palnikom najwyższą sprawność i wydajność. Doskonale zatem sprawdzą się w instalacjach domowych, zapewniając właścicielom nieruchomości nie tylko efektywne, al;e i ekonomiczne ciepło.

Decydując się na wybór palników do zastosowań w domach jeno- i wielorodzinnych trzeba brać pod uwagę przede wszystkim ich wydajność, niezawodność i oszczędność. W tym zestawieniu zdecydowanie wygrywają palniki przemysłowe Weishaupt, w wersji kompaktowej, których właściwości docenia coraz więcej osób na całym świecie.

Udostępnij: