Ile trwa montaż klimatyzacji w biurze?

Klimatyzacja w biurze bez wątpienia poprawia komfort pracy. Jeśli w biurze pojawiają się też klienci, docenią fakt istnienia klimatyzacji. takie biuro jest miejscem, w którym nie jest zbyt gorąco, więc spokojnie i chętnie załatwiają swoje sprawy. Wydawać by się mogło, że montaż klimatyzacji w biurze oznacza niewielki remont w tym miejscu i brak możliwości korzystania z biura przynajmniej przez 2-3 dni. Czy tak jest w rzeczywistości? Czy montowanie klimatyzacji w biurze to poważny problem, wymagający sporej ilości pracy, czy też nie? 

Klimatyzacja w biurze. Montaż zajmie kilka godzin

Pracownikom wyspecjalizowanej firmy montaż klimatyzacji w biurze zajmie najwyżej kilka godzin. Na czas tych prac nie ma potrzeby zamykania biura, czy wysyłania pracowników na urlopy. Montaż klimatyzatora i wszystkich elementów może odbywać się w trakcie pracy biura. Owszem, może powodować trochę niedogodności czy hałasu, jednak nie na tyle dużo, by było to wielkim utrudnieniem. 

Warto jednak pamiętać o jednym. Aby montaż przebiegł szybko i sprawnie, pracownik firmy montującej klimatyzacje powinien przyjechać do biura kilka dni wcześniej, by wszystko obejrzeć i pomierzyć. To pozwoli mu na przygotowanie z wyprzedzeniem wszystkich elementów, które do klimatyzacji są potrzebne. Jeśli zacznie pomiary w dniu montażu, rzeczywiście sam montaż może zająć więcej niż jeden dzień. 

Udostępnij: