Wynajem busa dostawczego.

Wynajem busa dostawczego jest coraz łatwiejsze że względu na rozwój sektoru  transportowego. Koszt wynajmu busa dostawczego jest wyższy od wynajęcia samochodu osobowego. Co zatem wlicza się w cenę wynajmu busa?

Koszty związane z wynajęciem busa dostawczego. 

Wynajem busa dostawczego do 3.5tony oscyluje miedzy 130, a 300 zł, jednak koszty nie kończą się na samym wypożyczeniu pojazdu. Cena zależy również od godzin i przejechanych kilometrów. Należy również doliczyć cenę paliwa, która jest uzależniona od  jednostki napędowej pojazdu, stylu jazdy, przewożonego ładunku i pokonywanych tras. Jest to podstawowy pakiet usług. Koszty mogą się zwiększyć,  gdy będzie potrzebny kierowca mający uprawnienia do prowadzenia pojazdu. 

Do kosztów związanych z wynajęciem busa dostawczego często doliczane są dodatkowe usługi, które zwiększają koszty, lecz nie są niezbędne i można z nich zrezygnować. Należą do nich między innymi łańcuchy na koła, które kosztują średnio 300zł za cały okres użytkowania czy opcją nawigacji GPS, za którą trzeba policzyć od 30 do 70zł dziennie. To wyłącznie przykłady dodatkowych kosztów, które można mnożyć, zatem przed wynajęciem busa dostawczego należy uważnie zapoznać się z umową i wybrać najkorzystniejszą ofertę dostosowaną do swoich potrzeb . Nie należy podpisywać umowy bez uprzedniego przeczytania. 

Udostępnij: