Jak stworzyć pozytywkę

Poradniki tworzenia własnej pozytywki i generowania unikalnych dźwięków

Kołysanka pozytywka to zabawka, za pomocą której można tworzyć niepowtarzalne dźwięki. Zestaw może służyć do tworzenia dowolnych dźwięków, od prostych do złożonych. Pozytywka i zestaw są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.

Możesz udać się do określonego sklepu lub lokalnych sklepów z rękodziełem. Najlepsze w pozytywkach jest to, że można ich używać na wiele sposobów. Możesz odtwarzać muzykę na pozytywce, możesz używać jej jako zegara. Możesz go również używać jako budzika lub radia. Najlepsze jest to, że są bardzo przystępne cenowo.

Dlaczego potrzebujesz pozytywek w swoim domu?

Zadaniem pozytywki jest odtwarzanie muzyki. Nie możesz odtwarzać pozytywki w swoim domu, chyba że masz ją w domu. Ale dlaczego tego potrzebujesz? Jaki jest cel pozytywki? To tak, jak dzisiaj używamy komputerów i Internetu, ale z pewnymi różnicami: Pozytywki przeznaczone są do grania jednej, dwóch lub trzech nut. Im wyższy numer nuty, tym głośniejszy dźwięk. Więc jeśli chcesz grać na pianinie, zwykła pozytywka po prostu nie może tego zrobić. Potrzebujesz komputera, który odtwarza ten rodzaj muzyki, ale nie dowolnego komputera: do tego zadania potrzebna jest specjalistyczna pozytywka.

Udostępnij: